TWORZYMY STRONY INTERNETOWE
Nowoczesne i wygodne w obsłudze

Budowa strony internetowej

Tworzymy wyjątkowe strony internetowe, które pozwalają naszym klientom realizować ich cele biznesowe. Każda nasza realizacja jest budowana od podstaw pod wymagania klienta. Stosowany przez nas intuicyjny system CMS (system zarządzania treścią) pozwala zarządzać treściami strony internetowej oraz dodawać nowe podstrony. Nasze strony są responsywne, czyli będą działać na urządzeniach przenośnych jak tablety i smartfony. Oferujemy także pakiety opieki nad stroną i jej administrację.

 

indywidualna
grafika

Zaprojektujemy indywidualną grafikę z myślą o Twojej stronie. Zadbamy o jej ponadprzeciętny i nowoczesny wygląd.

wersja
mobilna

Jak przystało na współczesne standardy, nasze strony www są w pełni responsywne i dostosowują się do ekranów urządzeń mobilnych.

pakiet
szkoleniowy

Po wykonaniu strony www otrzymasz bezpłatne szkolenie, które pomoże Ci się oswoić z jej obsługą.

stała
opieka

Oferujemy pakiety stałej opieki nad stroną www. Obejmuje ona aktualizację treści, serwis awaryjny, kopie zapasową oraz regularną aktualizację techniczną.

łatwy w obsłudze
system CMS

Otrzymasz wygodny panel administratora (CMS), umożliwiający łatwą edycję, tworzenie i modyfikację treści na stronie. Pozwala on na dodawanie podstron, edycję menu, tworzenie galerii zdjęć, itp.

kompleksowe
wsparcie

Pomożemy zredagować, a w razie potrzeby napiszemy za Ciebie teksty na Twojej stronie. Dobierzemy odpowiednie zdjęcia i grafiki. Doradzimy w doborze hostingu oraz przy zakupie jak i transferze domen.

PROCES TWORZENIA STRONY INTERNETOWEJ

1

ZAPYTANIE

Wyślij do nas zapytanie. Przygotujemy Tobie indywidualną wycenę strony internetowej.

2

PROJEKT

Przygotujemy wstępny projekt, który posłuży jako baza do dalszych prac i udostępnimy go Tobie.

3

POPRAWKI

Uwzględnimy Twoje poprawki oraz uwagi, i wprowadzamy kolejne serie korekt.

4

FAKTURA

Fakturę wystawimy dopiero po naniesieniu wszystkich Twoich uwag i po akceptacji projektu

5

WDROŻENIE

Uruchomimy oraz przetestujemy stronę www i przeszkolimy Cię z jej obsługi.

CENNIK BUDOWY STRON INTERNETOWYCH

Finalny koszt budowy strony uzależniony jest od ilości podstron, grafik, treści, a także stopnia rozbudowania jej funkcjonalności. By wycenić tę usługę, musimy poznać więcej szczegółów, a więc to, jak ma wyglądać strona, jakie funkcje ma posiadać, w jakim zakresie będzie użytkowana, czy otrzymamy od klienta jakieś materiały (zdjęcia, grafikę, teksty), czy też nie. Wycenę przygotowujemy indywidualnie pod potrzeby klienta i specyfikację techniczną prac. Wpływ na cenę mają takie elementy jak ilość funkcji na witrynie, ilość podstron czy ogólny design.

Określ swoje wymagania, a otrzymasz bezpłatną wycenę budowy strony internetowej

Strona internetowa

Pakiet podstawowy

od 1750 zł

Otrzymasz:

 • unikalny design
 • system cms do własnej edycji strony
 • wersję mobilną
 • szkolenie z obsługi
 • stronę główną plus 3 podstrony
 • formularz kontaktowy (do 5 pól)
 • umieszczenie przygotowanych przez klienta treści i zdjęć 

Podana cena jest ceną netto

Zamów bezpłatną wycenę!

Skontaktuj się z nami! Otrzymasz bezpłatną wycenę.
tel. 501 186 165 | e-mail: grafika@art-wena.pl

ZAOPIEKUJEMY SIĘ
TWOJĄ STRONĄ INTERNETOWĄ

Opieka nad stroną www

Strona internetowa to wizytówka każdej firmy. Gdy jest zadbana i aktualizowana staje się bardziej wartościowa, wzbudza zaufanie, podkreśla profesjonalizm i zachęca do korzystania z oferty. Systematyczne aktualizacje sprawiają, że witryna jest nieustannie atrakcyjna dla odbiorców. Wprowadzając nową grafikę i teksty, dbamy o jej spójność graficzną oraz formatowanie treści pod kątem wyszukiwarek, co ma wpływ na jej optymalne pozycjonowanie. Dzięki odpowiednim działaniom, modernizacji, dodawaniu najświeższych treści oraz regularnemu usuwaniu błędów, zwiększa się ruch w witrynie. Regularne zarządzanie stronami to również najlepszy krok do zachowania jej bezpieczeństwa.

Proponujemy stałą współpracę w zakresie opieki nad stroną internetową

aktualizacja
treści

Obrobimy i opublikujemy na stronie internetowej  przekazane treści. Teksty zostaną przeformatowane zgodnie z zasadami SEO, a elementy graficzne przygotowane pod użytek w sieci lub stworzone od podstaw. Do aktualizacji treści wykorzystujemy nasze bogate archiwum zdjęć. Zadbamy o logiczną strukturę witryny, co ma wpływ na jej optymalne pozycjonowanie.

spójna
grafika

Gdy powierzysz nam opiekę nad swoją stroną, zadbamy o to, aby zachowała ona integralność graficzną, a więc właściwy układ tekstu, odpowiednie umieszczenie zdjęć i elementów graficznych oraz spójność kolorystyczną. Tylko w ten sposób administrowana strona pomoże w  budowaniu marki w Internecie i umacnianiu jej wizerunku w świadomości klientów.

nadzór
techniczny

Zadbamy o poprawne funkcjonowanie Twojej strony. Zaktualizujemy CMS i wtyczki w sposób nie powodujący ryzyka nieodwracalnych zmian i znaczącego spadku pozycji w wyszukiwarce. Regularnie wykonamy kopię zapasową całej witryny. Będziesz pewien, że kiedy coś pójdzie nie tak, Twoja firma nie zostanie bez internetowego kontaktu z klientem.

krótkie
terminy

Zmiany na stronie www staramy się nanosić w maksymalnie krótkim terminie. Małe i pilne zmiany wykonujemy od razu (w ciągu 1 dnia), natomiast przy większych zmianach na stronie www termin ustalany jest indywidualnie, ale zwykle nie przekracza on 2-3 dni roboczych.

prosty
kontakt

Materiały i wytyczne niezbędne do aktualizacji strony przekazujesz nam po prostu, wysyłając e-mail na ustalony adres. Swoje pytania lub potrzeby możesz do nas wysłać w formie wiadomości, a my zajmiemy się resztą. Wprowadzanie zmian na stronie nigdy nie było prostsze.

niskie
koszty

Nie musisz zatrudniać wykwalifikowanego pracownika znającego się na aktualizacji stron www. My dokonujemy zmian szybko i profesjonalnie. Bez angażowania Twoich zasobów. Oszczędzasz czas swój lub pracownika.

Sprawdź nas!

Masz pytania? Nie wiesz od czego zacząć? Skontaktuj się z nami!
tel. 501 186 165 | e-mail: grafika@art-wena.pl

CENNIK OPIEKI NAD STRONĄ INTERNETOWĄ

Cena prowadzenia strony internetowej zależy od zakresu obowiązków agencji. Oferta może skupiać się wyłącznie na zapewnieniu bezpieczeństwa np. aktualizacjach technicznych i wykonywaniu kopii, jak i z codziennych działaniach związanych z rozwojem strony: aktualizacją treści, copywritingiem czy projektowaniem graficznym. Proponujemy trzy przykładowe pakiety opieki nad stroną. Ostateczny kosztorys opiera się na czasie poświęconym przez specjalistów do wykonania wszystkich zadań.

Podstawowy

50 zł miesięcznie

 • aktualizacje techniczne
 • wykonywanie kopii zapasowych strony

Częstotliwość aktualizacji treści
1 raz w miesiącu

* Ceny nie zawierają podatku VAT

Standardowy

200 zł miesięcznie

 • aktualizacje techniczne
 • wykonywanie kopii zapasowych strony
 • wprowadzanie treści na stronę (teksty i grafika przygotowane przez klienta)

Częstotliwość aktualizacji treści
1 raz w tygodniu

* Ceny nie zawierają podatku VAT

Premium

od 350 zł miesięcznie

 • aktualizacje techniczne
 • wykonywanie kopii zapasowych strony
 • wprowadzanie treści na stronę (teksty i grafika przygotowane przez klienta)
 • redagowanie treści pod kątem SEO
 • przygotowanie treści przez copywrighterów
 • tworzenie grafiki na potrzeby strony

Częstotliwość aktualizacji treści
1 raz w tygodniu

* Ceny nie zawierają podatku VAT

Określ swoje wymagania, a otrzymasz bezpłatną wycenę opieki nad Twoją stroną

Niniejsza strona korzysta z plików cookie

Klikając „Zezwól na wszystkie”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych.