PROFESJONALNY SKŁAD PUBLIKACJI

Tworzymy publikacje,
które zachwycają

Co zyskujesz?

wysoką jakość za....
atrakcyjną cenę

Oferujemy atrakcyjną cenę przy zachowaniu wysokiej jakości. Nie wierzysz? Skontaktuj się z nami, a dostaniesz darmową i niezobowiązującą wycenę swojego projektu, a także próbkę składu publikacji zupełnie za darmo. Sprawdź nas już teraz!

autorskie
projekty

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Nawiązujemy w nim do stylu klienta (barwy firmowe, typografia, itp.). A jeśli klient takich nie posiada, to zaprojektujemy coś nowego, dzięki czemu publikacja zyska unikalny charakter.

pracę na czas, czyli...
terminowość

Dzięki precyzyjnej organizacji i idealnej komunikacji z klientem wykonujemy naszą pracę na czas. Wiemy jak ważne jest wydanie publikacji we wskazanym terminie, zwłaszcza w przypadku gazet i czasopism, gdzie czas przeznaczony na wykonanie zadania jest zawsze ściśle określony i najczęściej bardzo krótki. Nasza firma jest gotowa sprostać temu wyzwaniu i zagwarantować, że Twoje publikacje zostaną przygotowane terminowo

zespół...
doświadczonych profesjonalistów

Od ponad 10 lat świadczymy usługi graficznego składu publikacji (czasopism, gazet, katalogów i książek) i druku. Dysponujemy profesjonalistami z zakresu grafiki komputerowej, redakcji oraz składu publikacji. Współpracujemy z doświadczonymi korektorami. Dzięki temu oferujemy naszym klientom usługę na najwyższym poziomie.

kompleksowe...
wsparcie

Klientom, nie posiadającym doświadczenia w procesie wydawniczym, proponujemy kompleksowe wsparcie i doradztwo.  Zapewniamy pełną obsługę na wszystkich etapach procesu wydawniczego – od korekty i redakcji tekstu, przez projektowanie graficzne i skład publikacji, po wysokiej jakości druk i dostawę gotowej, wydanej profesjonalnie publikacji. W przypadku książek dbamy również o formalności związane z numerem ISBN.

dobrą współpracę i...
elastyczność

Najważniejsza w procesie składu publikacji jest komunikacja z klientem, który ma wgląd w każdy etap naszej pracy. Na bieżąco ustalamy jak ma wyglądać projekt graficzny, uwzględniamy bieżące poprawki, udoskonalamy układ typograficzny. Dopasowujemy nasz kalendarz do często krótkich terminów, w których musimy się bezwzględnie zmieścić.

Zamów bezpłatną wycenę!

Skontaktuj się z nami! Otrzymasz bezpłatną wycenę składu publikacji.
tel. 501 186 165 | e-mail: grafika@art-wena.pl

Niniejsza strona korzysta z plików cookie

Klikając „Zezwól na wszystkie”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych.